«Стабільність криміногенної ситуації - запорука стабільності в державі загалом» - Ігор Клименко

12.10.2021


На цьому Голова Нацполіції Ігор Клименко наголосив сьогодні, 12 жовтня, під час підведення підсумків службової діяльності кримінального блоку за 9 місяців цього року. 

 

Насамперед керівник Нацполіції Ігор Клименко відзначив злагоджену та оперативну роботу співробітників кримінального блоку.

«Підрозділи кримінальної поліції, зокрема карного розшуку, спрацювали в цьому році, як і минулому, достатньо плідно. Це кропітка, щоденна робота кожного із вас, ваших підлеглих, яка непомітна іншим на перший погляд. Водночас вмикаєш телевізор і щоденно чуєш про розкриття різних злочинів. Ми досягли спільної, злагодженої роботи з усіма службами кримінального блоку. Наша ціль – працювати єдиним кулаком, щоб в кожному куточку нашої держави громадяни почувалися в безпеці»,- сказав Ігор Клименко.

Керівник Національної поліції України зазначив, що пріоритетними напрямками роботи карного розшуку залишаються попередження, виявлення та розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів. Наразі це завдання в цілому виконується.

«Нам вдалося утримати ситуацію. І це дійсно заслуга всіх служб, які працюють в Національній поліції. Стабільність криміногенної ситуації - запорука стабільності в державі загалом»,- зазначив Голова Нацполіції.

Насамкінець Голова Національної поліції України позитивно оцінив роботу ще низки профільних служб. Зокрема роботу співробітників кіберполіції, Департаменту стратегічних розслідувань та Департамент боротьби з наркозлочинністю Нацполіції. 

Також Ігор Клименко наголосив керівникам кримінальної поліції на необхідності навчання молодих співробітників, від роботи яких залежить оперативне розкриття і розслідування правопорушень.

Управління комунікації
Національної поліції України

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал