Робота поліції від А до Я: учні навчальних закладів пройшли інформаційний квест з юридичної освіти

12.10.2021


Корисна інформація, практичні навички та цікаве спілкування – все це чекало на старшокласників Маріуполя під час проходження кожного завдання, яке підготували для школярів поліцейські Донеччини та співробітники ДонДУВС. Профорієнтаційний захід відбувся у навчально-виховному комплексі «Ліцей-школа № 48». 

 

Вчора, 11 жовтня, у навчально-виховному комплексі «Ліцей-школа № 48» відбувся інформаційний квест з юридичної освіти «ILEstudy», в якому взяли участь учні одинадцяти навчальних закладів Маріуполя.

Близько 100 старшокласників приєдналися до інтерактивної гри, щоб не тільки отримати важливі знання та навички, а ще спробувати себе в ролі справжнього правоохоронця.

До уваги учасників було представлено вісім локацій: криміналістична справа, вибухотехнічна, психологічна, рукопашний бій, перша домедична допомога, зброя, дорожній рух та локація від ДонДУВС. На кожній з них на команди учасників чекали правоохоронці, які надавали теоретичні знання у кожній галузі.

Прийоми самооборони, порятунок життя людини, яка задихається, знайти речовий доказ, взяти відбиток пальців чи вирішити кризову ситуацію – такі практичні навички отримав кожен учасник квесту. Також підлітки мали змогу поспілкуватися з поліцейськими, поставити їм питання, що цікавлять.

По завершенню заходу хлопці та дівчата поділилися враженнями від квесту та розповіли про найбільш цікаві локації.

Поліція Донеччини систематично проводить подібні профорієнтаційні заходи, які дають можливість старшокласниками визначитися з майбутньою професією.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал