Поліцейські Маріуполя викрили жінку, яка скоювала крадіжки золотих виробів у дітей

20.08.2021


37-річна помічниця вихователя у дошкільному навчальному закладі крала у дошкільнят вироби  із золота і продавала їх. Поліцейські вже направили до суду обвинувачений акт за чотирма епізодами майнових злочинів, однак, ще триває робота за встановленням інших фактів.

Спочатку батьки вважали, що, діти загубили ювелірні вироби й намагалися самотужки віднайти прикраси. Проте згодом дізналися, що у інших дітей в дитячому садочку також зникли ювелірні прикраси. Тоді, вже, колегіально, батьки звернулися по допомогу до поліції.

Інспектори ювенальної превенції, слідчі та дізнавачі Маріупольського районного управління поліції почали відпрацьовувати усі версії та протягом доби встановили особу, причетну до крадіжок.

Нею виявилася 37-річна помічниця вихователя, яка раніш вже була засуджена за вчинення майнових злочинів. Встановлено, що жінка  знімала прикраси, поки діти спали, після чого, збувала золоті сережки і підвіски.

На даний час жінці повідомлено про підозру у вчиненні чотирьох злочинів, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка).

Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал