Ювенальні поліцейські помістили до лікарні 4-річну дівчинку, якою два дні не опікувалася рідна мати

22.06.2021


Матір залишила доньку у будинку та пішла по своїх справах. Два дні дівчинка жила сама, поки сусіди не почули її плач. Поліцейські тимчасово помістили дитину до лікарні. Соціальна служба у справах дітей прийме рішення щодо доцільності повернення дитини матері.

Днями, близько 22.00 години вечора на лінію 102 надійшов дзвінок від мешканців одного з селищ Кальміуського району Маріуполя. Громадяни повідомили, що вже два дні сусідська чотирирічна дівчинка живе без нагляду дорослих.

На місце події виїхали інспектори ювенальної превенції та дільничний офіцер Кальміуського відділу поліції (відділ поліції №1).

Разом із медиками правоохоронці помістили дитину до закладу охорони здоров’я, де лікарі проведуть її обстеження та нададуть медичну допомогу.

У відношенні  26-річної матері поліцейські склали адміністративний матеріал за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей» та направили його до суду.

Соціальна служба у справах дітей прийме рішення щодо доцільності повернення дитини матері.

Поліція звертається до громадян: якщо вам відомі факти неналежного виконання батьками своїх обов’язків, якщо умови проживання дітей становлять загрозу для їхнього життя та здоров’я, не чекайте, телефонуйте до поліції «102» або у соцслужби вашого населеного пункту! Вилучення дітей із родини – крайній метод, але іноді він може врятувати життя дитині.

 

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал