Поліцейські притягнули до відповідальності адміністрацію школи, яка тривалий час приховувала факт булінгу у стінах навчального закладу

20.03.2019


До Центрального відділу  поліції звернулася місцева мешканка, яка повідомила, що над її неповнолітньою дитиною знущаються її однокласники.

Інспектори ювенальної превенції Центрального відділу поліції провели перевірку відносно цього факту  та встановили, що 12-річна дитина певний час підвергається психологічному насильству з боку однолітків.

Уповноважена особа навчального закладу, у якому навчається підвернута насиллю дитина та її кривдники у свою чергу приховувала даний факт та не повідомляла у поліцію про існуючу проблему.

Наразі за фактом складено адміністративний матеріал, за статтею 173-4  «Булінг» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліцейські нагадують, що булінг  (цькування) – це діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному,  економічному або сексуальному насильстві у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої  особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Також, поліцейські звертаються до педагогів та директорів  навчальних закладів, якщо ви маєте інформацію про факт вчинення булінгу у стінах школи, терміново повідомте про це правоохоронцям, адже неповідомлення про випадки булінгу учасника освітнього процесу  - адміністративне правопорушення.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал