Минулого року поліцейські Маріуполя розшукали та повернули додому 240 дітей

02.02.2022


Поліцейські розшукали усіх  зниклих дітей, про яких надходили повідомлення на лінію 102. На даний час у розшуку не перебуває жодної дитини. Лише з початку цього року правоохоронці повернули додому 14 неповнолітніх.

Торік, до поліції Маріуполя надійшло 240 звернень щодо зникнення неповнолітніх. Професійні дії та оперативність правоохоронців дали можливість розшукати всіх цих дітей менш ніж за 24 години, за винятком трьох неповнолітніх, на пошуки яких знадобилося часу трохи більш ніж 1 день. Випадків, де б діти ставали жертвами злочинців не зафіксовано.

Найбільш резонансним був випадок, коли правоохоронці відділу поліції №1 Маріупольського РУП розшукали 11-річного хлопчика та його 9-річну сестричку, які пішли з дому та не повернулись.

Тоді за сигналом «тривога» було піднято увесь особовий склад поліції, поліцейські буквально встановлювали кожен крок дітей, аналізуючи записи з камер відеонагляду, які були розміщені у районі. 

Розшукали малечу у одному з селищ Мангушського району. Там діти переховувались від нетверезого вітчима. Наразі брат з сестрою мешкають у родички, яка проявляє турботу до дітей.

За інформацією інспекторів з ювенальної превенції Маріупольського районного управління поліції, з початку цього року поліцейські Маріуполя розшукали та повернули додому 14 дітей. Одного з них, 14-річного маріупольця, було знайдено у Київській області.

Ювенальні поліцейські Маріупольського РУП та підпорядкованих йому відділів слідкують і за дотриманням прав та інтересів дітей. У відношенні батьків, які нехтували своїми батьківськими обов’язками поліцейські склали 368 адміністративних матеріалів минулого року.

Поліція звертається до громадян, якщо Ви побачили малолітніх дітей без супроводу дорослих, одразу повідомте про це у поліцію за номером «102». Не залишайте дітей на самоті, розпитайте про батьків та що вони роблять самі на вулиці.

Важливо: Якщо зникла дитина - не зволікайте з пошуками і одразу телефонуйте до поліції за номером 102. Кожна хвилина може коштувати життя.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал