У Маріуполі поліцейські притягнули до відповідальності чоловіка, який кинув з балкону сокиру

02.02.2022


Відео інциденту було опубліковано у соціальній мережі вчора, 1 лютого. Маріуполець поставив під загрозу безпеку людей, аби зняти «вірусний» ролик для популярної відеоплатформи. Поліцейські упродовж кількох годин розшукали правопорушника.

 

Учора, 1 лютого, в соціальній мережі було опубліковане відео, на якому невідомий хлопець кинув з балкону багатоквартирного будинку у двір сокиру. Внаслідок дій правопорушника ніхто не постраждав.

Дільничні офіцери відділу поліції №3 Маріупольського районного управління поліції встановили адресу, за якою відбувалася подія.

За лічені хвилини правоохоронці встановили і самого правопорушника, яким виявився 21-річний мешканець будинку.

Попередньо встановлено, що метою чоловіка було зняти відео для соціальної мережі, яке набере безліч переглядів.

Відносно порушника складено адміністративний матеріал за ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йому загрожує покарання від штрафу до виправних робіт та адміністративного арешту.

Поліцейські провели з фігурантом профілактичну бесіду щодо недопущення дій, які становлять небезпеку для громадян.

Нагадуємо, що поліція Донеччини постійно здійснює моніторинг соцмереж щодо виявлення загроз публічній безпеці. Якщо у діяннях, які громадяни викладають в мережі, вбачаються ознаки кримінального або адміністративного правопорушення, то це тягне за собою відповідальність. Кожен такий факт реєструється, за ним проводиться перевірка.

Поліція Донеччини також звертається до мешканців з проханням повідомляти про всі випадки загрозливих дій, які ви побачите в соцмережах.

Маріупольське районне управління поліції
Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал