13 загиблих внаслідок пожежі за місяць. Поліція Донеччини закликає дотримуватися правил безпеки

02.02.2022


Необережність при палінні чи недотримання правил користування опалювальними пристроями можуть призвести до трагедії. Тільки за останні дні місяця троє мешканців регіону згоріли у власних будинках. Поліція Донеччини надає поради, як вберегти своє життя від фатальної трагедії, яка може статися з кожним.

 

30 та 31 січня у Сіверську, Краматорському та Маріупольському районах сталися пожежі, в яких загинули двоє чоловіків та жінка. Обгорілі тіла були виявлені без слідів насильницької смерті, мешканці загинули внаслідок необережного поводження з вогнем.

Попередньо встановлено, що обидва чоловіки знаходилися в стані алкогольного сп’яніння. Один з чоловіків ймовірно палив у ліжку, інший необережно користувався старим обігрівачем. 84-річна мешканка Бахмута використовували пошкоджене електропростирадло.

За фактами були відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст. 270 «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки» Кримінального кодексу України.

Загалом з початку року на території області сталося 19 пожеж, в яких постраждали люди. 13громадян загинуло, ще семеро отримали травми різного ступеня тяжкості. За всіма фактами тривають досудові розслідування.

З метою недопущення виникнення пожеж та загибелі людей поліцейські Донеччини та співробітники ДСНС проводять профілактичні рейди та бесіди з громадянами.

Поліцейські закликають дотримуватися елементарних правил безпеки:

- не вмикайте електроприлади з пошкодженим дротом чи струмоприймачем,не залишайте на ніч піч або включені обігрівачі;

- не паліть в ліжку, будьте обережними із сірниками, недопалками та іншими вогненебезпечними предметами;

- зберігайте сірники в місцях, недоступних дітям;

- не дозволяйте дітям розпалювати багаття, самостійно вмикати електронагрівальні прилади; користуватися газовими приладами;

- не нагрівайте лаки та фарби на відкритому вогні;

- не зберігайте на балконах легкозаймисті речовини (бензин, мастила, ацетон);

- не сушить речі над газовою плитою;

- не користуватися саморобними ялинковими гірляндами;

- не влаштовувати піротехнічні заходи з балкону та поряд з будівлею.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал