Поліцейські Донеччини провели в останню путь свого колегу підполковника Попова

13.10.2016


Сьогодні з начальником Кальміуського відділення поліції підполковником поліції Олександром Поповим прощались батьки, дружина, рідні і друзі, керівництво ГУНП та підрозділів поліції усієї Донеччини, та його службовий колектив.

Прощання з підполковником Поповим відбулося у Палаці культури селища Урзуф. Траурна церемонія зібрала сотні людей. Віддати шану пам’яті прийшли й мешканці всього невеличкого селища, де 20 років ніс службу Олександр Васильович.

Квіти, сльози та спомини…Люди, які знали Попова, працювали з ним, відзначають, що він був порядною людиною, справжнім, мужнім правоохоронцем, прикладом гідного офіцера.

Він очолював Кальміуське відділення поліції понад рік, зміг налагодити роботу, згуртувати колектив та навести лад у прифронтових селищах, де кожен мешканець відчував підтримку та турботу з боку поліції.

Підтримати рідних приїхало все керівництво обласного главку.

-  Третій рік поліція Донеччини несе службу у надскладних умовах, захищаючи  від терористичної агресії мирних людей. Співробітники поліції працюють на межі своїх сил, витримують величезні навантаження, не шкодуючи ані власного здоров’я, ані життя. Ми втрачаємо кращих офіцерів, які вкладають у роботу душу, аби зробити своє місто безпечним, - зазначив начальник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін.

«Він справді любив свою роботу, свій колектив. Працював, як то кажуть, з душею», - говорять його підлеглі. Вони знали, що завжди можуть звернутися до нього за професійною порадою та прийти з власними проблемами. Попов вислухав кожного: від правоохоронця до пересічного громадянина.

А після напруженого робочого дня він повертався додому, де на нього чекала сім’я - кохана дружина та 14-річна донечка…Їм тепер залишається лише пам’ть… Як і кожному з тих, хто мав честь працювати, товаришувати, просто знати Олександра Попова…Та лише вона, пам’ять, безсмертна.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета