Поліція Маріуполя втратила начальника Кальміуського відділення поліції Олександра Попова (ФОТО)

12.10.2016


Він цінував свій колектив, піклувався про мешканців прифронтових селищ та більше 20 років віддав служінню народові України. На 43 році життя пішов з життя гідний офіцер поліції, мудрий керівник та просто порядна людина Олександр Васильович Попов. Особовий склад поліції Маріуполя висловлює співчуття рідним та сумує про непоправну втрату.

Кальміуський район Маріуполя має свою специфіку. Окрім металургійного гіганта до його складу входять невеличкі селища, які у період бойових дій мають статус прифронтових та потребують особливої уваги. Саме про цей район понад рік дбав підполковник поліції Олександр Попов. Він знав про проблемні ділянки ввіреної йому території, цікавився проблемами мешканців та налагодив тісну взаємодію з усіма селищними головами. Розуміючи відповідальність, він часто бував у Сартані, Талакавці, Гнутовому і їх мешканці відповідали йому теплими словами вдячності, довірою та підтримкою.

Підполковник Попов працював над відкриттям стаціонарного пункту поліції у Сартані, а після початку його роботи щодня там бував. Виїзні прийоми, зустрічі…майже у кожного мешканця селищ, що на лінії розмежування, був номер його мобільного. «Я завжди на зв’язку, у будь-який час доби», - казав Олександр Васильович. І дійсно, він завжди піднімав телефон, вислуховував кожного та намагався якомога швидше вирішити усі питання громадян. Голови Талаківської, Сартанської селищних рад неодноразово висловлювали подяку у бік районної поліції за миттєве реагування на усі виникаючі проблеми в населеному пункті і тісну, плідну співпрацю.

Штат його підлеглих - це трохи більше 100 правоохоронців, кожен з яких прислухався до порад мудрого керівника та приходив до нього не тільки за професійною допомогою, але й з власними проблемами. Велике серце та людяність були основними рисами Олександра Попова…а ще щира посмішка та привітність.

Він надів погони у 1995 році. Мешканець Мангушського району, офіцер поліції більшу частину професійного життя віддав тамтешньому відділенню поліції. Починав з молодшого оперуповноваженого служби з боротьби з економічною злочинністю, а потім 14 років пропрацював у кримінальній міліції. З 2012 по 2015 роки Попов очолював кримінальний блок тоді ще Першотравневого райвідділку, а з жовтня 2015-го його було призначено на посаду начальника Кальміуського відділення поліції.

Сьогодні, 12 жовтня, його серце зупинилося назавжди. Без чоловіка залишилася дружина, без турботливого люблячого батька – 14-річна донечка. Особовий склад маріупольської поліції втратив мужнього, самовідданого офіцера та надійного бойового товариша.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї Олександра Попова та безмірно сумуємо разом з ними.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета