Поліцейські Маріуполя провели робочу зустріч із головами ОСББ

13.01.2022


Правоохоронці звітували перед мешканцями про оперативний стан у районах, обговорили питання з охорони публічного порядку та визначили пріоритетні напрямки роботи на поточний період.

Заступник начальника Маріупольського районного управління поліції Ігор Шмельков та заступники начальників районних відділів поліції провели робочу зустріч із головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста.

Для того, щоб поліцейські могли ефективно контролювати ситуацію на певних територіях, треба враховувати потреби мешканців, а отже, головна мета цієї зустрічі - визначити індивідуальний підхід до вирішення проблем жителів кожного району.

Під час зустрічі, полковник поліції Ігор Шмельков  зауважив, що в цілому стан правопорядку на вулицях Маріуполя є задовільним, але існує низка проблем, над якими потрібно спільно працювати.

Разом із мешканцями правоохоронці визначили пріоритети діяльності дільничних офіцерів поліції на територіях, серед яких профілактика правопорушень та патрулювання в конкретних місцях, які потребують більшої уваги. 

Також, правоохоронці нагадали маріупольцям про проект «Безпечний будинок», який передбачає тісну співпрацю поліції,громади та влади.

Жителі облаштовують багатоповерхові будинки камерами відеоспостереження та завжди у курсі того, що відбувається у дворі чи під’їзді. У разі правопорушення чи злочину, доступ до відео також мають поліцейські, які можуть встановити зловмисника за зображенням. До того ж, як показує практика, через те, що на будинках висить табличка «Безпечний будинок» зловмисники відмовляються від протиправних дій, адже усвідомлюють, що ризикують бути одразу же затриманими. Тому, завдяки проекту мешканці відчувають себе безпечніше.

Всього, від початку старту проекту, а саме 2018 року, у Маріуполі з’явилося 134 «Безпечних будинки», на яких встановлено більше 500 камер відеоспостереження.

Також, дільничні офіцери поліції Маріупольського районного упавління поліції та підпорядкованих йому відділів провели робочі зустрічі із місцевими мешканцями, в ході яких звітували про проведену роботу за 2021 рік на обслуговуваних територіях.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал