Поліцейські Маріуполя задокументували більше 600 порушень карантину з початку введення «червоного» рівня епіднебезпеки

24.11.2021


З 18 жовтня 2021 року, рішенням уряду встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Донецької області. Щоденно поліцейські Маріупольського районного управління поліції та підпорядкованих йому відділів  спільно з представниками Держпродспоживслужби та Департаменту з питань економіки Маріупольської міської ради проводять перевірки суб'єктів господарювання, роз’яснюють їм правила роботи в умовах «червоного» рівня епіднебезпеки та закликають дотримуватися карантинних обмежень.  

Відносно 132 суб’єктів господарювання, які порушували карантинні обмеження було складено адміністративні протоколи  за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП України «Порушення правил щодо карантину людей».  Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

Відносно 479 громадян,  які перебували в громадських будинках, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, які закривають ніс та рот складено постанови за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП України «Порушення правил щодо карантину людей».  Санкція статті передбачає накладання штрафу від 170 до 255 гривень.

 

Поліцейські наголошують громадянам на необхідності дотримання чинного законодавства та карантинних обмежень. Повний перелік заборон за посиланням: https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody

Поліція продовжує працювати у посиленому режимі та закликає громадян відповідально поставитися до виконання діючих протиепідемічних заходів.

Всі разом ми маємо не допустити поширення коронавірусної інфекції і вберегти наших рідних від захворювання. 

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал