З початку введення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поліцейські Маріуполя задокументували 71 порушення карантинних обмежень

25.10.2021


Поліцейські проводять із громадянами роз’яснювальну роботу, спрямовану на виконання санітарно-епідеміологічних вимог, дотримання яких дозволить запобігти розповсюдженню небезпечної хвороби – вірусу COVID-19. Однак, зустрічаються  громадяни, які не дотримуються протиепідемічних правил -  вони притягуватимуться до законної відповідальності.

З 18 жовтня, рішенням уряду встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Донецької області.

Щоденно поліцейські Маріупольського районного управління поліції та підпорядкованих йому відділів  спільно з представниками Держпродспоживслужби та Департаменту з питань економіки Маріупольської міської ради проводять перевірки суб'єктів господарювання.

Так, минулого тижня відносно 3 суб’єктів господарювання, які порушували карантинні обмеження було складено адміністративні протоколи  за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП України «Порушення правил щодо карантину людей».  Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

Відносно 68 громадян,  які перебували в громадських будинках, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, які закривають ніс та рот складено постанови за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП України «Порушення правил щодо карантину людей».  Санкція статті передбачає накладання штрафу від 170 до 255 гривень.

 

Поліцейські наголошують громадянам на необхідності дотримання чинного законодавства та карантинних обмежень. Повний перелік заборон за посиланням: https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody

Поліція продовжує працювати у посиленому режимі та закликає громадян відповідально поставитися до виконання діючих протиепідемічних заходів.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал