Поліцейські Донеччини приєдналися до відзначення Дня захисників і захисниць України

14.10.2021


Сьогодні, 14 жовтня, з нагоди державного свята правоохоронці різних силових відомств, які кожен день боронять цілісність держави та захищають людей, були відзначені відомчими подяками. В рамках урочистостей відбулася демонстрація техніки та обладнання підрозділів МВС. Поліцейські не тільки вітають громадян зі святом, а й забезпечують охорону публічного порядку на всіх заходах.

 

День захисників і захисниць України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Було встановлено 2014 року указом Президента України.

В Маріуполі на площі Воїнів-Визволителів зібралися працівники поліції Донеччини, ДСНС, прикордонної служби, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, Нацгвардії, патрульної поліції та поліції охорони.

З нагоди свята т.в.о начальника ГУНП в Донецькій області полковник поліції Артем Кисько привітав правоохоронців від імені міністра внутрішніх справ та Голови Нацполіії України та відзначив подяками кращих захисників різних силових відомств.

«Справа, яку ви виконуєте на Донбасі, не лишається непоміченою на теренах нашої країни. У важкий для країни час ви взяли на себе велику відповідальність – мужньо і героїчно боронити рідну землю. Ви – щит нашої держави!», - звернувся Артем Кисько.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя оберігав суверенітет України та мирне майбутнє.

Після урочистостей відбулася демонстрація сучасної техніки різних підрозділів МВС. Поліцейські Донеччини продемонстрували оснащення вибухотехнічної служби, Кінологічного центру, криміналістів, спецпідрозділів КОРД та РПОП. Також до уваги гостей було представлено автомобіль Ситуаційного центру, який використовують під час масових заходів для мобільного реагування.

Захід проходив під музичний супровід оркестру ГУНП в Донецькій області.

Поліцейські Донеччини забезпечили безпеку громадян під час урочистостей. Загалом сьогодні, 14 жовтня, заплановано проведення близько 40 масових заходів, кожне з яких триває під контролем співробітників поліції.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал