Керівництво поліції Донеччини відзначило колег-юристів з нагоди професійного свята

08.10.2021


Заступник начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області Сергій Беседа вручив нагороди працівникам Донецького державного університету внутрішніх справ МВС України. 

 

Урочистий захід з нагоди Дня юриста України відбувся сьогодні, 8 жовтня, у палаці культури «Молодіжний» в Маріуполі. Свято організовано Донецьким державним університетом внутрішніх справ МС України - провідним вишем юридичної спрямованості на Сході країни.

Участь у церемонії взяли ректор ДонДУВС Сергій Вітвіцький, заступник голови Маріупольської міської ради Сергій Захаров, голова громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» Оксана Шиян, директор Маріупольського навчально-виховного комплексу ліцею-школи №48 Лілія Борисенко.

Свято об’єднує людей різних сфер діяльності, життя яких підпорядковано захисту прав громадян та інтересів держави.

«Юрист – це людина, яка стоїть на сторожі законів, боронить права громадян. Наше завдання - як докторів, кандидатів наук, так і тих, хто тільки зробив свій вибір, - відповідати високим стандартам юриста і свідомо розвивати правову і незалежну державу», - наголосив ректор ДонДУВС Сергій Вітвіцький, відкриваючи захід.

За внесок у патріотичне виховання молоді Донеччини та розвиток університету нагороди було удостоєно заступника начальника ГУНП в Донецькій області-начальника слідчого управління Сергія Беседу.

«Від колективу поліції Донеччини дякую вам за те, що ви готуєте нам зміну – майбутніх кваліфікованих правоохоронців. Віддана праця та тісна взаємодія усіх фахівців у галузі права дає змогу досягнути справедливості, забезпечити захист прав і безпеку кожного громадянина», - зазначив заступник начальника поліції Донеччини Сергій Беседа.

Сергій Беседа привітав науковців та курсантів з професійним святом та відзначив нагородами працівників університету.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал