На Донеччині поліція виявила нелегалів з восьми країн

21.09.2021


За чотири доби поліцейські розшукали 18 іноземців, які перебували в Україні на нелегальному становищі. Відносно порушників прийнято рішення про примусове повернення до країн походження. Загалом з початку операції «Мігрант» правоохоронці спільно з Державною міграційною службою встановили 38 нелегалів. 

 

З 25 серпня на Донеччині тривають профілактичні заходи з протидії нелегальній міграції та зниження негативного впливу іноземців на публічну безпеку під умовною назвою «Мігрант». Операція проводиться силами співробітників управління міграційної поліції, поліцейських територіальних підрозділів у співпраці з ГУ ДМС в Донецькій області.

На минулому тижні правоохоронці викрили у порушенні міграційного законодавства громадян восьми країн: Азербайджану, Білорусі, Ірану, Кенії, Молдови, Непалу, Російської Федерації, Туркменістану. Так, четверо громадян Непалу прибули до України на навчання, проте не вступили до закладів освіти та залишилися жити без законних підстав.

Четверо з 18 іноземців є фігурантами кримінальних проваджень та адміністративних матеріалів. Громадянин РФ перебував під слідством за незаконне зберігання боєприпасів, а решта осіб притягувалися до адміністративної відповідальності за п’яне водіння та інші порушення правил безпеки на дорозі.

За матеріалами поліції працівниками ДМС відносно порушників складено протоколи за ст. 203 КУпАП та прийнято рішення про їх примусове повернення до країн походження.

Нелегальні мігранти зобов’язані покинути Україну у визначений термін. Вісьмом із них заборонено подальший в’їзд в Україну строком на три роки.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал