На Донеччині поліцейські викрили збувача психотропів

20.09.2021


У Маріуполі поліція виявила чоловіка з психотропною речовиною «альфа-PVP», розфасованою по згортках. Наркодилер працював закладником інтернет-магазинів і збував до 600 закладок на місяць.

 

Противоправну діяльність дилера припинили оперативники Управління боротьби з наркозлочинністю в Донецькій області спільно з колегами з Дніпропетровській області та слідчими Маріупольського райуправління поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

28-річного маріупольця було викрито під час закладання схованок з психотропами. Поліцейські вилучили 44 згортки з альфа-сіллю PVP, частину яких зловмисник вже встиг розкласти.

Встановлено, що до обов’язків наркозбувача входило розповсюдження закладок на території Маріуполя. Речовину він отримував поштою. За словами чоловіка, він працював на два телеграм-канали з продажу наркотиків. За одну закладку дилер отримував 80 гривень. За день він збував до 20 таких закладок.

Вилучені речові докази спрямовано на експертне дослідження, за результатами якого факт отримає правову кваліфікацію.

Нагадуємо, що про осіб, які причетні до наркозлочинів, можна повідомити до поліції за допомогою телеграм-боту #ДійПротиНаркотиків.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал