Поліцейські - студентам: про комунікацію, розвиток держави та роль поліції в демократичному суспільстві

13.09.2021


В Маріуполі студенти технічного вишу дізналися про особливості інформаційного простору під час збройних протистоянь, ролі поліції у забезпеченні сталого розвитку держави та важливості комунікації з громадою. Лекцію у ПДТУ провів інспектор відділу комунікації поліції Донеччини Олег Кирницький.

В рамках меморандуму про співпрацю, підписаний поліціє Донеччини та Приазовським державним технічним університетом, поліцейські спільно з науково-педагогічним складом та студентами проводять науково-методичні семінари, конференції, круглі столи, тренінги та інші заходи.

Вчора, 10 вересня, відкриту лекцію для студентів-технарів провів старший лейтенант поліції та кандидат філософських наук Олег Кирницький на тему «Україна: інформаційні війни, наративи, безпека».Семінар був присвячений ролі й місцю інформаційних процесів для розвитку сучасного демократичного суспільства.

Студенти почули історичні та сучасні приклади стратегій інформаційної війни, збройного протистояння. Поліцейський лектор приділив увагу значенню в ній рівня освіти, стану популярної культури та буденних справ людей.

Однією з розгорнутих тем стала специфіка роботи поліції в умовах збройного конфлікту, особливості впливу пропаганди в українському інформаційному просторі. Слухачі дізналися про гібридну агресію проти України, в умовах якої працює і Національна поліція України.

Окремим питанням постала роль «інформаційної гігієни» для української молоді, як запорука безпечної та успішної європейської України.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал