Більше 400 виявлених порушень ПДР за три тижні: на дорогах Маріупольського району тривають посилені профілактичні заходи за контролем дорожнього руху

11.08.2021


Від початку відпрацювання поліцейські сектору реагування патрульної поліції відсторонили від керування транспортними засобами 35 водіїв, які перебували у стані алкогольного сп’яніння.  

З 20 липня на території держави розпочався комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Безпечні автомобільні дороги», який спрямований знизити рівень аварійності на дорогах, шляхом посилення превентивних заходів. В рамках цих заходів, на дорогах Маріуполя, Мангушського та Нікольського районів збільшено кількість екіпажів автопатрулів з числа поліцейських сектору реагування патрульної поліції.

Від початку відпрацювання поліцейські сектору реагування патрульної поліції виявили та задокументували 418 фактів порушень Правил дорожнього руху, 35 з них - це керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, що являється одним з найсерйозніших порушень ПДР.

Посилені профілактичні заходи триватимуть до 20 серпня.

 

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал