Спецзаходи на узбережжі. Поліція проводить рейди з виявлення правопорушників

26.07.2021


Від початку року правоохоронці Донеччини відкрили 54 кримінальних провадження відносно браконьєрів. Збитки, які порушники нанесли державі, сягають більше мільйона гривень. 

 

Відпрацювання акваторії Азовського моря і побережжя Маріуполя поліція на воді ГУНП в Донецькій області проводить спільно з працівниками Маріупольського загону морської охорони ДПСУ та депутатами Маріупольської районної ради.

Під час перевірки правоохоронці звертають увагу на законність ведення підприємницької діяльності, а саме прокатних розважальних послуг суб’єктами господарювання-власниками маломірних плавзасобів та гідроциклів, а також порушення прикордонного режиму, правил безпеки руху на воді, судоводійські та реєстраційні документи плавзазобів.

За шість місяців поточного року поліцейські задокументували 54 факти браконьєрства. Порушників було притягнуто до кримінальної відповідальності за ст.249 Кримінального кодексу України.

У рибалок було вилучено 107 заборонених знарядь вилову риби та п’ять плавзасобів. Збитки, які браконьєри завдали державі, сягають 1 200 000 гривень.

Крім того, від початку року було виявлено 8 осіб у розшуку. У 23 громадян було виявлено та вилучено наркотики, за цими фактами відриті кримінальні провадження за ст. 309 ККУ.

Правоохоронці притягнули до відповідальності 147 правопорушників за розпивання алкоголю в незаконних місцях за ст. 178 ККУ.

Поліцейські Донеччини попереджають, що незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом згідно статті 249 Кримінального кодексу України карається штрафом від 1700 до 51 000 гривень або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього здобутого.

Спецзаходи на узбережжі триватимуть й далі.

 

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал