Поліцейські Маріуполя розшукали 10-річного хлопця, який потайки пішов з дому та не повернувся

16.07.2021


Поки матір поралася на кухні, неповнолітній син нікого не попередивши пішов з дому. Весь день жінка самостійно намагалася знайти дитину, однак, сина ніде не було.

Вчора, 16 липня, близько 23:00 години до поліції надійшло повідомлення про  безвісне зникнення 10-річної дитини. Матір повідомила, що вдень син потайки  пішов з дому, поки ніхто не бачив.

На пошуки дитини відправились інспектори ювенальної превенції та оперативники Кальміуського відділу поліції (відділ №1).

Поліцейські перевірили усі можливі місця перебування хлопця, опитали родичів, друзів, сусідів та встановили, що вдень його бачили у магазині із невідомою дівчинкою.

Пошуки дитини продовжувались декілька годин, близько 00:30 поліцейські розшукали малолітнього у дворі багатоповерхового будинку, за декілька сотень метрів від власного дому.

Як пояснив школяр, він пішов з дому, щоб пограти у комп’ютерному клубі та потім боявся вертатися додому, вважаючи, що його сваритиме матір, за те, що він нікого не попередив про свої наміри.

Із дитиною було проведено бесіду профілактичного характеру, правоохоронці наголосили на тому, що до досягнення 18-річного віку діти повинні слухатися батьків.

Поліцейські закликають батьків та піклувальників приділяти дітям більше уваги, цікавитися їх життям, інтересами та намагатися стати для них кращим другом. Дитина повинна знати, що втеча з дому – це не вихід,  і до того ж, такий вчинок  може мати негативні наслідки.

Наголошуємо: якщо зникла дитина, негайно телефонуйте на лінію «102». Самостійні пошуки, як правило, не приводять до результатів, а дитина може потрапити у біду.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал