Поліцейські Маріуполя розшукали 15-річну дівчину, яка майже добу не з’являлася вдома

13.07.2021


Неповнолітня маріупольчанка відпросилась у матері на прогулянку та не повернулась. Вдень, наступного дня, жінка звернулася до поліції  з проханням знайти дитину. Поліцейські розшукали дівчину та повернули додому.

Вчора вдень, 12 липня, до поліції звернулася жінка із повідомленням про зникнення 15-річної доньки. Зі слів матері, дівчина пішла з дому ввечері 11 липня та не повернулась. Мобільного телефону неповнолітня при собі не мала, тож,  матір намагалася знайти доньку через дзвінки її друзям, однак, результатів це не дало.

На пошуки дівчини виїхали інспектори ювенальної превенції та оперативники Кальміуського відділу поліції (відділ №1). 

Поліцейські поспілкувалися із усіма товаришами дівчини, перевірили місця її можливого перебування. Упродовж кількох годин було встановлено майже усю хронологію місцеперебування неповнолітньої  та ще за декілька годин поліцейські знайшли її на одній з вулиць .

Поліцейські закликають батьків та піклувальників приділяти дітям більше уваги, цікавитися їх життям, інтересами та намагатися стати для них кращим другом. Дитина повинна знати, що втеча з дому – це не вихід,  і до того ж, такий вчинок  може мати негативні наслідки.

Наголошуємо: якщо зникла дитина, негайно телефонуйте на лінію «102». Самостійні пошуки, як правило, не приводять до результатів, а дитина може потрапити у біду.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал