Поліцейські Маріуполя вилучили з несприятливих умов 7-річну дитину, яку за попередньою інформацією намагався задушити співмешканець матері

06.07.2021


За попередньою інформацією, нетверезий чоловік намагався задушити 7-річну доньку своєї співмешканки. Із труднощами дівчинка вирвалася та втекла з квартири.  Поліцейські проводять перевірку за даним фактом та з’ясовують  повні обставини. Дитина перебуватиме у лікарні, доки соціальна служба у справах дітей  вирішить питання щодо доцільності повернення її у родину.

Вчора, 5 липня, о 21:45 на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що у одній з квартир Приморського району чоловік намагався задушити 7-річну дитину. 

На місце події виїхали поліцейські сектору  протидії домашньому насильству Маріупольського районного управління поліції та інспектор ювенальної превенції Приморського відділу поліції (відділ №3).

Встановлено, що матір дівчинки разом із співмешканцем перебували у стані  алкогольного сп’яніння.

За попередньою інформацією, дорослі сварили дівчинку та згодом чоловік взявся її душити.

Інспектор ювенальної превенції склав акт про вилучення дитини та наразі вона перебуває у лікарні, її здоров’ю нічого не загрожує.

Поліція проводить перевірку за вказаним фактом та з’ясовує повні обставини. Соціальна служба у справах дітей приймає рішення щодо подальшої долі дитини.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал