Поліція Маріуполя проводить перевірку за фактом відео опублікованого у інтернеті, на якому маленька дитина ходить по підвіконню на 9-му поверсі

05.07.2021


Відео було опубліковано сьогодні, 5 липня, у соціальній мережі із зазначенням адреси. На місце події вихав наряд патрульних поліцейських та інспектори ювенальної превенції Лівобережного відділу поліції (відділ №2) для проведення перевірки та встановлення всіх обставин.

Наразі встановлено, що 4-річний малюк перебував під наглядом 12-річного брата та бабусі, які на той час перебували у іншій кімнаті.

За неналежне виконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей у відношенні одного з батьків дитини буде складено адміністративний матеріал та направлено на розгляд до суду.

Поліція нагадує про нещасний випадок, який наприкінці червня стався із трирічним хлопчиком у Кальміуському районі Маріуполя. Дитина обперлась на москітну сітку вікна 9-го поверху та випала. Травми виявилися несумісними із життям.

Пам’ятайте, найчастіше причинами травмування дітей стають три міфи:

«Малюк не встигне випасти за хвилину». Насправді, щоб втратити найдорожчу людину, достатньо секунди неуваги. Дитину не слід випускати з поля зору ані на мить. Навіть якщо вона зайнята іграшкою в дальньому кутку кімнати.

«Москітна сітка врятує». Сітка призначена для комах, не для захисту дітей. Якою б маленькою не була дитина, її вагу сітка не витримає. Не варто також сподіватися, що вона сильно сповільнить швидкість падіння.

«Дитина вже доросла, вона не випаде». Навіть якщо дитині 6 років, і вона знає про загрозу відкритих вікон, це не гарантує стовідсоткової безпеки. Зафіксовані випадки, коли діти, виглядаючи маму з вікна, не втримували рівновагу і травмувалися.

Прості правила, які врятують життя вашій дитині:

- приберіть меблі від вікон;

- пояснить дитині, що залізати на підвіконня дуже небезпечно. Обов’язково розтлумачте, чому саме;

- ніколи ні на хвилину не залишайте дитину без нагляду в кімнаті з відчиненим або незахищеним вікном;

- встановіть на вікна замки або блокіратори;

- захистить вікна решітками (наприклад, вставними);

- не дозволяйте дитині гратися на підвіконні;

- пам’ятайте – москітна сітка не втримає дитину!

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал