Поліцейські Маріуполя розшукали двох дітей та притягнули до відповідальності їхню матір, яка вчиняла над ними домашнє насильство

05.07.2021


Маріупольчанка вчиняла психологічне домашнє насильство  у відношенні 16-річної доньки та 15 річного сина. В знак протесту діти втекли з дому. Наразі із ними усе в порядку.

У неділю, 4 липня, близько 04.00 години ранку до Кальміуського відділу поліції (відділ поліції №1) надійшло повідомлення про безвісне зникнення двох дітей, сестри та брата, 15-ти та 16-ти років. Матір повідомила, що діти пішли з дому вранці день тому та досі не повернулись.

На пошуки відправились інспектори ювенальної превенції та оперативники.

Ближче до обіду поліцейські розшукали неповнолітніх в гостях у знайомого.

Під час розмови з інспектором ювенальної превенції, діти пояснили, що матір вчиняє над ними психологічне насильство, часто ображає у своїх висловлюваннях.

У відношенні жінки було складено адміністративний матеріал за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Вчинення домашнього насильства).

Соціальна служба у справах дітей вирішує питання щодо подальшої долі дітей.

З початку року до поліції Маріуполя надійшло 93 повідомлення про безвісне зникнення дітей. Завдяки професійним діям поліцейських, майже усі вони були розшукані та повернені додому протягом доби, лише для пошуків двох дітей знадобился часу трохи більше за добу.
 

Поліція наголошує: якщо зникла дитина, негайно телефонуйте на лінію «102». Самостійні пошуки, як правило, не приводять до результатів, а дитина може потрапити у біду.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал