Поліція радить, як вберегти свій велосипед від крадіжки

30.06.2021


З настанням літа, велосипед, як вид транспорту стає дуже популярним. Тож, пропонуємо до вашої уваги  декілька порад, як захистити свого двоколісного друга від крадіїв.

Перш за все, відмовтесь від ідеї зберігати свій велосипед на сходовому майданчику, у загальному коридорі, у підвалі, чи в будь-якому іншому подібному місці з відносно вільним доступом сторонніх людей.

Для захисту свого двоколісного транспорту від крадіжки, варто придбати вело замки, або металевий ланцюжок з невеликим замком. Рекомендуємо використовувати як мінімум два велозамки і бажано різного типу, оскільки зловмисникові, аби впоратися з двома замками, як мінімум потрібно в два рази більше часу.

Зберігайте документи на велосипед протягом всього часу його експлуатації. Тільки вони зможуть підтвердити ваше право на володіння велосипедом. – Запишіть або краще сфотографуйте серійний номер рами та зробіть фото самого велосипеду – в разі крадіжки ця інформація значно спростить поліції роботу по пошуку викраденого двоколісного транспорту.

Намагайтесь завжди паркуватись в полі зору камер вуличного відеоспостереження. Наявність камер відео нагляду, для потенційного крадія дуже часто є сильним стримуючим фактором, і зловмисник, не бажаючи бути «засвіченим», не стане підходити до вашого велосипеда.

Якщо ж ви все ж таки стали жертвою крадіїв негайно телефонуйте на службу 102.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал