Поліцейські Маріуполя розшукали неповнолітню дівчину, яка не повернулась додому після прогулянки

21.06.2021


13-річна маріупольчанка пішла гуляти із друзями, однак, не повернулась у зазначений батьками час. Матір та батько своїми силам шукали доньку майже до ранку, після чого звернулися по допомогу до поліції. Правоохоронці розшукали неповнолітню у парку, із нею усе в порядку.

Вчора, у неділю, 20 червня, близько 03.30 години на лінію 102  надійшов дзвінок від мешканців Лівобережного району, які повідомили, що пішла з дому та не повернулась їх 13-річна донька.

На пошуки дитини виїхала слідчо-оперативна група Лівобережного відділу поліції та інспектори ювенальної превенції. Разом із батьками правоохоронці перевіряли усі можливі місця її перебування, опитували друзів та знайомих. Через декілька годин пошуків, неповнолітню розшукали на території місцевого парку. Усю ніч дівчина провела у компанії друзів та не хотіла йти додому.

Ювенальні поліцейські провели із неповнолітньою профілактичну бесіду, наголосивши на тому, що діти, які не досягли 18-річного віку повинні слухатися батьків та необдумані вчинки можуть мати негативні наслідки.

Дівчина пообіцяла слухатися матір та батька та більш не повторювати таких вчинків.

Поліція закликає батьків уважніше слідкувати за неповнолітніми дітьми, приділяти більше уваги вихованню, цікавитися захопленнями та прислухатися до них. У будь-якому разі, коли дитина зникла негайно телефонуйте на лінію «102» важлива кожна хвилина.                              

 Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал