Поліцейські Маріуполя врятували від самогубства літню жінку

11.05.2021


На лінію 102 надійшло повідомлення, про те, що на краю даху 5-поверхового будинку перебуває пенсіонерка.  Через декілька хвилин на місці події вже були поліцейські сектору  протидії домашньому насильству Маріупольського районного управління поліції. Налагоджені дії та діалог допомоги правоохоронцям  уникнути трагічного вчинку та врятувати життя маріупольчанці.

Повідомлення про подію до поліції надійшло вдень, 8 травня, від сусідів громадянки. Не гаючи часу, на виклик було спрямовано найближчий наряд правоохоронців, а саме співробітників сектору  протидії домашньому насильству Маріупольського районного управління поліції.

За декілька хвилин, на даху 5-поверхового будинку у Центральному районі вже перебували поліцейські. Правоохоронці розпочали розмову із 82-річною громадянкою та з’ясували, що до такого вчинку її підштовхнули сімейні негаразди.

Діалог та налагоджені дії дозволили поліцейським наблизитися до жінки та відтягнути її від краю даху.  

Вже на безпечній відстані правоохоронці заспокоїли громадянку. Надалі з нею працював психолог.

Надалі жінка перебуватиме під наглядом співробітників соціальної служби. Поліцейські у свою чергу проводять перевірку, чи не підвергається пенсіонерка домашньому насильству з боку родичів.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета