Поліцейські Мангуша розшукали двох школярок

07.05.2021


Подруги 12 та 10 років вирішили прогуляти школу та аби їх не побачили переховувалися у покинутій будівлі. Інспектори ювенальної превенції разом із оперативниками розшукували їх по всьому селищу та упродовж декількох годин встановили місцеперебування.

Сьогодні вранці, 7 травня, до поліції надійшло повідомлення, що зникли дві малолітні учениці Ялтинської школи. Зі слів родичів, дівчата відправилися до школи та зникли по дорозі, адже до навчального закладу так і не дійшли.

На пошуки дітей було спрямовано інспекторів ювенальної превенції та оперативники Мангушського відділу поліції.  Правоохоронці опитали друзів та однокласників дівчат та перевірили усі можливі місця їх перебування, від пляжу до віддалених вулиць. Протягом кількох годин розшукових заходів школярки були знайдені. Встановлено, що спочатку наміром подруг було лише прогуляти школу, однак, коли вони дізналися що їх вже розшукують батьки, забоялися повертатися додому, адже гадали що їх сваритимуть.

Із школярками та їх рідними було проведено профілактичну бесіду, правоохоронці наголосили слухатися батьків та не прогулювати навчальний заклад.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета