Від початку карантину поліцейські Донеччини склали 2900 протоколів щодо порушень протиепідемічних правил

07.04.2021


Про це було повідомлено 6 квітня, під час брифінгу в Донецькій облдержадміністрації. Поліцейські продовжують забезпечувати виконання карантинних заходів для недопущення розповсюдження коронавірусу. 

Щодня на охорону публічного порядку на території Донецької області задіяно близько 1000 поліцейських, допомогу надають військовослужбовці ЗСУ, працівники МОЗ, Держспоживслужби та виконкома.

Так, з 16 березня 2020 року поліція зареєструвала 10 635 події, пов’язаних з порушенням обмежувальних та карантинних заходів.

За вказаними повідомленнями відкрито 7 кримінальних проваджень.

Загалом складено 2 900 адміністративних протоколівза ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей). За минулу добу складено два таких протоколи.

Також складено 12 670 адміністративних матеріалівза ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту).За минулу добу - 77 таких протоколів, з яких 63 постанови.

Поліцейські Донеччини закликають дотримуватися карантинних заходів. Використовуйте маски та дотримуйтеся соціальної дистанції (1,5-2 метри). Бережіть себе та своїх близьких!

 

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета