Поліція закликає: не впускайте до оселі незнайомців

06.04.2021


Здебільшого зловмисники скоюють крадіжки майна за відсутності господарів вдома. Але мають місце й випадки, коли громадяни самі впускають злочинців у свої домівки. Будьте обачними, адже зловмисники можуть представитися соціальними, комунальними працівниками, волонтерами, тощо.

Незнайомці повідомляють, що надають благодійну грошову допомогу в іноземній валюті або ж продукти харчування чи інші речі першої необхідності. Після чого дають мешканцям крупну купюру (фальшиву, в іноземній валюті)  та просять її поміняти на гривні або здачу ( за товар). Також, шахраї можуть відволікти господаря будинку, попросивши склянку води, та у цей час забрати цінне майно.
Поліцейські наголошують бути обачними та в ніякому разі не довіряти невідомим людям, не відчиняти двері та не запрошувати увійти у будинок. Завжди перевіряйте документи та надану ними інформацію.
У разі, якщо візитери представляються співробітниками комунальної служби чи соціальними працівниками, – зателефонуйте диспетчеру чи в соціальну установу, щоб з’ясувати чи направляли їх на вашу адресу.

Попередьте своїх літніх батьків або сусідів про такі види злочинів. Будьте пильними та обережними!

Якщо ви чи ваші рідні все ж таки стали жертвою подібного злочину, негайно телефонуйте налінію «102».

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

  •  

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета