Поліцейські Маріуполя припинили діяльність інтернет-магазину, через який до рук мешканців потрапляли особливо-тяжкі наркотики

06.04.2021


Оперативники Маріупольського районного управління поліції викрили місцевого мешканця, який створив у соціальній мережі  «Телеграм»  - канал, за допомоги якого збував на території Маріуполя  амфетамін, канабіс та PVP-солі. Зловмисник ретельно конспірувався, змінював місце мешкання та не заводив нових знайомств.  Поліцейські протягом кількох місяців документували всю незаконну діяльність фігуранта, аби у суді визнали його провину.

Декілька місяців тому, оперативники Маріупольського районного управління поліції виявили у соціальній мережі «Телеграм» - канал (так званий інтернет-магазин), за допомоги якого невідома  особа анонімно збувала наркотичні засоби.

У рамках реалізації спільної із місцевою владою програми «Стоп наркотик» поліцейські розпочали комплекс оперативних заходів із встановлення власника незаконного бізнесу.

Так, було викрито чоловіка 1990 року народження, який вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення наркозлочину.

Встановлено, що фігурант постійно змінював місце мешкання, сім-карти та окремо винаймав квартири, у яких розфасовував амфетамін, канабіс та PVP-солі на маленькі згортки, аби у подальшому збути їх.

Поліцейські ретельно готувалися та відпрацьовували усю інформацію про підозрюваного та вже невдовзі затримали його на одній з вулиць Маріуполя, саме у той час, коли він вирушив розкладувати товар для замовників. При ньому було 12 грамів PVP-солі.

Під час обшуку у  орендованій  квартирі, в фігуранта вилучили ще 30 грамів тяжкого наркотику. Загальна сума вилученої речовини на «чорному» ринку сягає близько 50 000 гривень.

На даний час перевіряється інформація щодо спільників нарко-бізнесмена.

30-річному маріупольцю вже повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

На час досудового розслідування, Жовтневий районний суд призначив йому запобіжний захід у вигляді двох місяців тримання під вартою.

Максимальне покарання, яке може загрожувати зловмиснику 10 років позбавлення волі.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета