Львів’янин надіслав листа із вдячністю поліцейському з Маріуполя, який розшукав його матір

29.03.2021


Днями, на лінію 102 звернувся мешканець Львівської області, який повідомив, що декілька днів не може зв’язатися із своєю матір’ю, яка проживає у Маріуполі. Жінка не виходила на зв'язок по телефону та крім того, жоден з родичів не знав її місцезнаходження. Весь цей час син не знаходив собі місця, він обдзвонив  всіх родичів та колег по роботі матері. Коли почав втрачати надію та уявляти найгірші варіанти – звернувся по допомогу до поліції. Він зізнається - вважав що на відстані майже 1250 кілометрів за допомогою лише мобільного телефону та написання заяви нічого не вийде та був дуже вражений миттєвими діями поліцейського, який протягом  декількох годин допоміг встановити місцезнаходження його матері.

Наш герой – слідчий Кальміуського відділу поліції (відділу поліції №1) Сергій Шабан. Отримавши пізно ввечері повідомлення про те, що зникла літня жінка, поліцейський негайно розпочав встановлювати коло осіб з її оточення та перевіряти можливі місця перебування, адже при  зникненні людини кожна хвилина може стати вирішальною.

 До самого ранку поліцейський разом із колегою займався пошуками.  Оскільки слідчий має не аби який досвід в роботі, проаналізувавши зібрані факти та причинний зв`язок  її зникнення, він з легкістю зміг встановити місце її перебування. 

Розшукана жінка перебувала в стані сильної душевної депресії та не хотіла не з ким спілкуватися, за кілька днів її мобільний телефон був повністю розряджений і виходити на «зв`язок» вона не збиралась. Після розмови із поліцейським її стан стабілізувався і вона зателефонувала своєму синові.

Хтозна, чим би закінчилася ця історія, якби її пустили на розсуд часу.

Згодом вдячний громадянин надіслав до Головного управління Нацполіції Донецької області листа, у якому подякував правоохоронцю за професіоналізм та розшук матері.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета