Продаж алкоголю та тютюну лише після пред’явлення паспорта: поліцейські Маріуполя закликають продавців не порушувати законодавство

23.02.2021


Для попередження та виявлення фактів порушення працівниками закладів торгівлі та громадського харчування правил продажу алкоголю і тютюну особам, які не досягли 18-річного віку, працівники ювенальної превенції Центрального відділу поліції та підпорядкованих йому відділень проводять профілактичні відпрацювання. 

Правоохоронці   нагадують  продавцям  про необхідність вимагати у клієнтів документ, який підтверджує вік покупця при купівлі алкоголю чи тютюну та про відповідальність за продаж таких товарів неповнолітнім.

Нагадуємо, продаж тютюну чи алкоголю особам, які не досягли 18-ти років  передбачає собою правопорушення,  згідно за частиною 2 статті 156 КУпАП. Відповідальність за вказаною статтею передбачена у виді штрафу від 1700 до 6800 гривень. 

Якщо ви стали свідком продажу алкголю неповнолітнім особам, або  вживання алкоголю неповнолітніми особами ( до 18-ти років ) -  не проявляйте байдужість, звертайтеся на лінію «102.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета