Поліцейські Маріуполя підвищують рівень правової освіти серед молоді

19.02.2021


Інспектори сектору ювенальної превенції Маріупольського районного управління  поліції відвідують місцеві школи, аби розповісти учням про відповідальність за скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень, а також нагадати про їхні права та обов’язки.

На сьогоднішній день поліцейські приділяють максимум уваги профілактиці скоєння правопорушень серед неповнолітніх. Потужна превентивна робота, яку регулярно проводять інспектори сектору ювенальної превенції дозволяє зменшувати рівень злочинності серед неповнолітніх та ставати на шлях виправлення тим, хто вже одного разу переступив закон.

Завдяки зустрічам із поліцейськими, хлопці та дівчата дізнаються про види адміністративних та кримінальних правопорушень, яка відповідальність очікує за їх вчинення.

Поліцейські розповідають дітям про їх права та крім того, закликають всіх до ведення здорового способу життя, нагадують, як не стати жертвою булінгу та надають школярам компетентні поради, як протидіяти фізичному та психологічному терору з боку однолітків в школі та кіберпросторі, як зібрати необхідну доказову базу з метою захисту своїх законних прав та притягти до відповідальності булера (агресора) за його протиправну діяльність по відношенню до інших учасників освітнього процесу.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета