Поліцейські Маріуполя повернули додому всіх зниклих дітей

05.01.2021


Правоохоронці розшукали всіх 170  дітей, про яких надходили повідомлення щодо зникнення у 2020 році. 165 неповнолітніх були знайдені упродовж доби, для пошуку п’ятьох знадобилося часу більш ніж 24 години, проте, всі повернені додому.

У 2020 році  до поліції Маріуполя надійшло 170 заяв та повідомлень про зникнення дітей, у кожному випадку неповнолітні були знайдені.

За статистикою,  причина втечі дитини з дому – бажання бути самостійним або конфлікти із батьками.

Так, поліцейські знаходили юних втікачів на вулицях, за місцем мешкання їх друзів, знайомих, у інших районах міста та навіть у інших областях країни.

У кожному випадку поліцейські аналізують причини втечі неповнолітніх з дому та приймають виважене рішення в інтересах дитини, а саме: про доцільність повернення утікачів додому чи їх тимчасове поміщення до спеціальних установ для дітей, якщо там дитині буде комфортніше, а головне - безпечніше.

Інспектори ювенальної превенції Центрального відділу поліції та підпорядкованих йому відділень склали понад 400 протоколів у відношенні батьків (опікунів), які неналежним чином виховували дітей.

Крім того, до притягнули до відповідальності 13 осіб, які доводили підлітків до стану алкогольного сп’яніння та 89 осіб, які збували дітям алкоголь та тютюн.

Ключовим завданням поліцейських за будь-яких обставин залишається безпека кожної дитини.

Поліція наголошує: якщо зникла дитина, негайно телефонуйте на лінію «102». Самостійні пошуки, як правило, не приводять до результатів, а дитина може потрапити у біду.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета