Минулої доби поліцейські Маріуполя спільно з працівниками рибоохорони та екологом викрили у незаконній діяльності трьох рибалок

18.11.2020


Зловмисники рибалили на річці Кальміус забороненими знаряддями лову -  сітками. Серед незаконного улову понад 400 рибин. Розпочато кримінальні провадження.

Працівники роти поліції особливого призначення ГУНП в Донецькій області разом із працівниками рибоохорони та екологом провели спільний рейд з виявлення та припинення незаконного зайняття рибним промислом.

Було викрито трьох мешканців Маріуполя, які на надувних човнах за допомоги сітей, якими забороняється риболовля здійснювали вилов водних біоресурсів. Серед незаконного улову:    417 пеленгасів, а також 30 судаків, карасів та тараней.

Співробітники Центрального відділу поліції внесли відомості за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом" . Відповідно до санкції статті подібні дії караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років. 

Досудове розслідування триває.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета