Упродовж минулих вихідних поліцейські Маріуполя задокументували 40 порушень карантинних обмежень

16.11.2020


У результаті профілактичного рейду правоохоронцями було припинено роботу  закладів господарювання, діяльність яких забороняється у вихідні дні та притягнуто до відповідальності перевізників, які перевозили пасажирів у понад встановлену  кількість.

За всіма фактами було складено адміністративні матеріали, згідно ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей». Санкція цієї статті передбачає накладання штрафу від 17 до 32 тисяч гривень, у відношенні посадових осіб від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення щодо накладання штрафу приймає суд.

Поліцейські закликають громадян та суб’єктів господарювання не порушувати закон, не піддавати себе та інших людей ризику захворювання і нагадують, що недотримання карантинних правил тягне за собою не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність, згідно ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання – до трьох років позбавлення волі. 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал