Безпека на дорозі залежить від правосвідомості кожного з учасників руху!

16.10.2020


Від уважності та правосвідомості кожного з нас залежить життя та здоров’я не тільки нас самих, а й доля інших учасників дорожнього руху. Будьте пильними на автошляхах та пам’ятайте, що на кожного з вас чекають вдома! 

Залежно від тяжкості скоєного, максимальне покарання, передбачене за вчинення ДТП передбачає до 10 років позбавлення волі. 
Завжди слід пам’ятати, що безпека на дорозі – це справа кожного і навіть незначне, здавалося би, порушення може стати причиною непоправної трагедії.
Не сідайте за кермо напідпитку, не порушуйте правила дорожнього руху, не піддавайте загрозі своє і чуже життя!

Шановні пішоходи, не треба покладатися на водія, на його знання правил дорожнього руху. Потрібно враховувати багато факторів, серед яких і погодні умови, і стан технічного оснащення транспортного засобу. Тож, не ризикуйте та не переходьте вулиці у невстановлених для цього місцях! 

Шановні водії, перш за все, поважайте інших учасників дорожнього руху, особливо пішоходів. Адже Ви маєте перед ними перевагу, так як керуєте джерелом підвищеної небезпеки, а пішохід є більш вразливим.

Крім того, просимо громадян, які стали свідком того, що нетверезий водій має намір їхати, повідомляти про це до поліції за номером 102. Ваша небайдужість може зберегти чиєсь життя! 


Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета