Поліція реагує на кожне повідомлення про порушення виборчого процесу – Микола Семенишин

14.10.2020


На цьому наголосив керівник поліції Донеччини під час відеоселекторної наради з представниками ГО «Громадянська мережа «ОПОРА». На забезпечення публічної безпеки та порядку під час виборчого процесу на чергових місцевих виборах задіяні максимальні сили поліції. 

Вчора, 13 жовтня, в онлайн-форматі відбулося засідання керівництва поліції Донеччини та представників Громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА».

Об’єднані спільною метою – забезпечення проведення чесних виборів із дотриманням всіх карантинних обмежень, учасники наради налагодили тісну координацію для попередження та миттєвого реагування на правопорушення.

Начальник поліції Микола Семенишин проінформував представників ОПОРИ про зафіксовані повідомлення від початку виборчої кампанії. Керівник наголосив, що поліція працює у посиленому режимі та реагує на кожне повідомлення про порушення виборчого законодавства.

Також присутні обговорили проведення масштабних навчань серед представників правоохоронних органів щодо попередження провокацій під час виборів.

Генерал зазначив, що поліція давно розпочала підготовку до виборчого процесу та подякував представникам громадської організації за створення корисного інформаційного порталу. Відтак, кожен поліцейський вже пройшов спеціальне навчання від мережі ОПОРА щодо дій під час виборчого процесу.

 

Відділ комунікації поліції
Донецькій області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета