Розшук – справа кропітка та важлива. Поліцейські Маріуполя за 9 місяців розшукали більше 700 зниклих громадян

08.10.2020


Оперативиники по лінії розшуку займаються встановленням місцезнаходження  безвісно зниклих та тих, хто намагається уникнути покарання за скоєні злочини. Ця справа не з легких, однак, нашим поліцейським є чим пишатися.

Протягом 9-ти місяців поточного року, поліцейські Маріуполя  розшукали 214 громадян, які переховувались від правосуддя за скоєння злочинів тяжкого та середнього ступенів, серед яких: тяжкі тілесні ушкодження, грабежі, крадіжки та інші.

Поліцейські також встановили місцезнаходження 719-ти  мешканців, які пішли з дому та не повернулися. Дехто з них втратив пам’ять та не міг згадати, де мешкає, тому блукав вулицями міста, чи перебував десь у покинутих будівлях,  поки його не знайдуть поліцейські, а дехто уходив з дому, аби розпочати «нове» життя.

За 9 місяців цього року, оперативники Маріуполя вже неодноразово отримували листи вдячності від громадян, родичів, яких, їм вдалося розшукати – ці листи говорять самі за себе: «Нам довіряють, нас підтримують та цінують нашу роботу». Це найвища ступінь нагороди.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета