Фестиваль поліцейської та юридичної освіти: поліцейські Маріуполя ознайомили молодь зі своєю професією

16.09.2020


У Міському парку Маріуполя відбулася зустріч старшокласників навчальних закладів із співробітниками поліцейських підрозділів поліції Донеччини.  Правоохоронці поділилися із підлітками цікавим досвідом роботи та розповіли про переваги професії.

Освітній фестиваль відбувся завдяки організації поліції Донеччини та Донецького юридичного інституту.

На свято було запрошено учнів 9 - 11-х класів. Кожен з них мав змогу особисто познайомитися з поліцейськими та більше дізнатися про роботу сучасної поліції.

Цікавим досвідом зі школярами поділилися криміналісти, кінологи, вибухотехніки та керівник поліції Маріуполя Сергій Бичін, який являється випускником Донецького юридичного інституту. 

Від курсантів ДЮІ учнівська молодь дізналася про умови вступу та особливості навчання у правовому виші, можливості культурного та спортивного розвитку, який пропонує навчальний заклад.

Всі бажаючі мали змогу подивитися на екіпірування та спецтранспорт поліції, а також познайомитися з чотирилапими напарниками правоохоронців.

Поліція нагадує: З 31 серпня до 20 вересня 2020 року в поліції Маріуполя  оголошено набір на вакантні посади: слідчих, дільничних, інспекторів дізнання, помічників слідчих та помічників оперуповноважених.

Основні вимоги до кандидатів:

- вік від 18 років;

- вища освіта освітнього ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) бакалавра, спеціаліста, магістра. На посади дільничних офіцерів поліції повна загальна середня освіта;

  - вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади.

Ми пропонуємо:

- заробітну плату від 10 000 грн. (після успішного проходження курсів первинної професійної підготовки);

- соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством;

- професійну підготовку за міжнародними стандартами;

- можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

- перспективу кар’єрного росту.

Анкету для участі у конкурсі можна заповнити до 20 вересня 2020 року на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», посаду, територіальний підрозділ та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

З питаннями працевлаштування та щодо умов конкурсу звертайтесь до сектору кадрового  забезпечення за телефоном : 0962020303 (з 09:00-18:00 години).

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета