Справжня оцінка роботи поліції – це довіра громадян: поліцейські Маріуполя отримують листи вдячності від мешканців

15.09.2020


До канцелярії  Центрального  відділу поліції надійшла подяка від мешканки Маріуполя, яка висловлює  вдячність поліцейським групи реагування на факти домашнього насильства  за порятунок від домашнього насильства.

Днями, пізнього вечора, із заявою про домашнє насильство на лінію 102 зателефонувала місцева мешканка. На її адресу негайно виїхала мобільна група. Жінка розповіла, що чоловік у нетверезому стані спричинив їй тілесні ушкодження, нецензурно висловлювався та після чого пішов з дому.

Правоохоронці заспокоїли постраждалу, взяли заяву та відправилися на пошуки кривдника. Розшукали чоловіка за місцем мешкання його родичів. Із ним було проведено профілактичну бесіду, складено адміністративний матеріал за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Вчинення домашнього насильства» та винесено тимчасовий заборонний припис.

Також, слідчі внесли даний факт до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення  передбаченого ч. 1 ст. 126 «Вчинення домашнього насильства».

На даний час конфлікт між подружжям врегульовано.

«Висловлюю вдячність поліцейським групи реагування на факти домашнього насильства, а саме: інспекторам сектору превенції Центрального відділу поліції Владиславу Кондрусу та Анастасії Павловій, а також, їх керівнику Дмитру Безрукову.

Дякую за проявлену мужність, оперативне реагування, чуйне відношення до чужого горя та до людей, які потребують допомоги. Дякую Національній поліції за таких співробітників!» - пише у своєму листі місцева мешканка.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета