Поліцейські Маріуполя перевірили свої сили у екстремальних випробуваннях

14.09.2020


Правоохоронці Центрального відділу поліції на чолі із керівником взяли участь у мультиспортивних  перегонах «Mariupol RACE».  

Минулої суботи, 12 вересня, в рамках програми малих грантів маріупольської міської Ради,  Управління молоді та спорту маріупольської міської ради та комунального закладу «М-СПОРТ» організували на території спортивного центру «Аляска» мультиспортивні перегони  «Mariupol RACE».  

На учасників  чекало подолання  трьохкілометрової відстані, на якій було розміщено 38 локацій із випробуваннями: фізичні навантаження, подолання водних та грязьових перешкод, а також силові навантаження в аеробних та анаеробних умовах.

Разом із колегами-поліцейськими до спортивного заходу із захопленням долучився керівник Центрального відділу поліції Сергій Бичін:  «Завданням всіх спортсменів було пройти дистанцію за мінімальній час. Кожен з нас перевірив свою силу, витривалість та  кмітливість.

Активний відпочинок це дуже вдалий  вибір проведення часу, тому, ні я, ні мої колеги не могли не прийняти участь перегонах.» - поділився підполковник поліції.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета