«Обрана вами професія гідна поваги»: керівник поліції Маріуполя зустрівся із курсантами ДЮІ

09.09.2020


Підполковник поліції Сергій Бичін разом із молодими співробітниками завітав у гості до майбутніх поліцейських, аби на власному прикладі розповісти молоді про те, що очікує поліцейського на роботі. Досвідчені правоохоронці розповіли про свої перші справи, викриття зловмисників та шлях до складання Присяги.

Сьогодні, 8 вересня, у Донецькому юридичному інституті відбулася зустріч-знайомство курсантів-першокурсників із керівником поліції міста та молодими оперативником й дільничним офіцером поліції.

Правоохоронці розповіли майбутнім колегам про свій професійний шлях, тонкощі роботи, різницю між службами, превілегії для співробітників та запросили їх після завершення успішного навчання у вищі стати поруч на захист безпечного життя маріупольців.

«Бути поліцейським це нелегка справа. Кожного дня потрібно працювати над собою, вдосконалювати навички, покращувати знання та доводити, що ти дійсно гідний правоохоронець.

В кожного з вас ще все попереду, ви обрали гідну професію.» - звернувся до курсантів Сергій Бичін.

За нагоди, спілкування із діючими поліцейськими, курсанти не впустили можливості та задали всі цікавлячі питання що стосуються служби. Із заохоченням гості дали відповіді на кожне з них. 

Поліція нагадує: З 31 серпня до 20 вересня 2020 року в поліції Маріуполя  оголошено набір на вакантні посади: слідчих, дільничних, інспекторів дізнання, помічників слідчих та помічників оперуповноважених.

Основні вимоги до кандидатів:

- вік від 18 років;

- вища освіта освітнього ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) бакалавра, спеціаліста, магістра. На посади дільничних офіцерів поліції повна загальна середня освіта;

  - вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади.

Ми пропонуємо:

- заробітну плату від 10 000 грн. (після успішного проходження курсів первинної професійної підготовки);

- соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством;

- професійну підготовку за міжнародними стандартами;

- можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

- перспективу кар’єрного росту.

Анкету для участі у конкурсі можна заповнити до 20 вересня 2020 року на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», посаду, територіальний підрозділ та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

З питаннями працевлаштування та щодо умов конкурсу звертайтесь до сектору кадрового  забезпечення за телефоном : 0962020303 (з 09:00-18:00 години).

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета