Музей поліції Донеччини поповнився новими реліквіями та просвітницькою літературою

10.08.2020


Представники громадської організації «Українська ініціатива» передали музею поліції ексклюзивні експонати та майже 2 тонни книжок. Підписаний на зустрічі меморандум про співпрацю підкріпив міцні відносини взаємодії у сфері розвитку громадського суспільства. 

Вчора, 6 серпня, в обласному главку поліції відбулася зустріч з головою правління громадської організації«Українська ініціатива» Юрієм Косенко, генеральним директором ДП Центру захисту інформаційного простору України Олексієм Шубинським та представниками організацій.

Гості з Києва передали музею поліції Донеччини нові експонати - реконструйований головний убір польової жандармерії армії УНР, яка є історичним витоком української поліції, та срібну монету – арабський дихрем XI століття Баситської династії. Цікаво те, що грошову реліквію було знайдено на околиці Маріуполя «чорними» археологами та викуплено волонтерами спеціально для поповнення колекції. Окрім цього, незабаром до музею буде переданий оригінал рушниці армії УНР та 2 тонни книжок наукової та художньої літератури.

На зустрічі керівництво поліції Донеччини та представники громадської організації «Українська ініціатива» підписали меморандум про співпрацю у сфері розвитку громадського суспільства в Україні та захисту національного інформаційного простору.

Начальник поліції Донеччини Микола Семенишин відзначив, що надалі взаємодія між поліцією та громадою буде реалізовуватися в рамках спільних проєктів.

Відділ комунікації поліції
Донецькій області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета