Поліцейські Маріуполя разом зі службою у справах дітей вирішують подальшу долю маленьких братика та сестрички

10.08.2020


Матір залишила дворічну доньку у дворі багатоповерхового будинку та пішла по своїх справах. Через декілька годин із повідомленням про немовля без нагляду дорослих до поліції звернулися сусіди.

Днями, до поліції звернулися мешканці одного із багатоповерхових будинків Лівобережного району, які повідомили, що на дитячому майданчику перебуває дівчинка двох років без нагляду дорослих. На місце виїхала слідчо-оперативна група та інспектор ювенальної превенції. Допитавши сусідів правоохоронці встановили, що дитину у дворі залишила матір 1997 року народження.

Аби відволікти дівчинку, у той час поки оперативники розшукували матір , інспектор ювенальної превенції відвела її до поліцейської «зеленої кімнати». Дитина була слухняною, не плакала та відразу взялася до ляльок, правоохоронці нагодували її та весь час приділяли увагу.

Через декілька годин оперативники розшукали матір. Жінка не переймалася місцезнаходженням дитини та її станом, також, було встановлено, що вона виховує ще й 9-місячного сина, який перебуває у бабусі-пенсіонерки.

Родичі відправили матір на обстеження до лікарні.

Наразі інспектор ювенальної превенції разом із службою у справах дітей вирішують подальшу долю братика та сестрички. На теперішній час вони перебувають у лікарні.

Центральний відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета