Знайомство із поліцією крізь монітор

06.08.2020


Поліцейські Маріуполя разом із курсантами ДЮІ провели відео конференцію зі школярами. У такий нестандартний спосіб діти ознайомилися із роботою слідчих, оперативників, дільничних, дізналися як захистити себе в інтернеті, навчалися самообороні та детально ознайомилися із своїми правами.

Упродовж двох днів, в рамках проекту «Рівність. Безпека. Право» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції інспектори сектору кадрового забезпечення Центрального відділу поліції разом із курсантами Донецького юридичного інституту проводили відеоконференцію із учнями 6 – 11 класів різних навчальних закладів Маріуполя. У такий спосіб поліцейські вирішили ознайомити дітей із своєю професією.

Правоохоронці відповідали на всі запитання які цікавили школярів: як вступити до вищів МВС, які предмети потрібно здавати на ЗНО, який прохідний бал, чим відрізняється робота слідчого від оперативника, яку роботу виконують поліцейські у різних підрозділах, який принцип кар’єрного зросту  та ще багато цікавого.

Крім того, на наглядному прикладі курсанти продемонстрували дітям різні прийоми самооборони та затримання зловмисників.

 

Кібербезпека, права та обов’язки, безпека життєдіяльності – ці теми також не залишилися у стороні та були детально розібрані. Дитина є повноцінним членом суспільства, має свої права та обов’язки, про які повинна бути обізнана з самого малечку.

Новий формат спілкування сподобався дітям:  не соромлячись вони ставили всі цікавлячі запитання, ділилися своїми знаннями у галузі правознавства та  приємними емоціями від знайомства.

Наприкінці розмови поліцейські оголосили школярам про конкурс: «Яким ти бачиш поліцейського»,  де у мережі інстаграм вони повинні викласти малюнок на дану тематику, добавити хештег #police_donobl#childrens_cop#рівність_безпека_право та невеличкий пост на тему «Чому варто довіряти поліції». Вже завтра, на переможця конкурсу очікує приз.

 

 

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета