Поліцейські Маріуполя впродовж 20 хвилин знайшли рідних загубленої дитини

30.07.2020


7-річна маріупольчанка пішла гуляти на вулицю та загубилася. На одній з вулиць на неї звернув увагу небайдужий мешканець, який зателефонував на лінію 102. На місце прибули оперативники Лівобережного відділення поліції, які знайшли дідуся дівчинки.

Сьогодні, 30 липня, на лінію 102 звернувся чоловік, який повідомив, що виявив біля проїжджої частини дороги у Лівобережному районі дитину без нагляду дорослих.

На місце виїхали оперативники. Дівчинка повідомила своє ім’я та розповіла що їй 7 років. Ні прізвища та ані адреси місця мешкання вона не пам’ятала. Тож, поліцейські взялися до заходів із встановлення її рідних та близьких. Опитуючи місцевих мешканців, правоохоронці впродовж 20 хвилин знайшли її дідуся.

Встановлено, що дитина гралася у дворі приватного домоволодіння, де за нею придивлявся дідусь, однак невдовзі дівчинка вийшла поза межі свого двору та відправилась на прогулянку, у подальшому вона заблукала.

Із майбутньою першокласницею та її рідними було проведено бесіду профілактичного характеру, аби у подальшому не повторювалося таких випадків.

Поліція звертається до батьків та піклувальників із закликом якомога більше приділяти малолітнім та неповнолітнім дітям уваги, та у разі їх зникнення не гаяти часу та звертатися за номером 102! Вчасно надана компетентна допомога врятує дитину від біди.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета