Поліція Маріуполя долучилася до акції "Дитина - не товар та не спосіб заробітку!"

30.07.2020


Мета акції - підвищити рівень інформованості про проблему торгівлі людьми, а також звернути увагу на те, що потрібно зробити, щоб убезпечити себе або своїх близьких від небажаних наслідків. Так, інспектори ювенальної превенції Центрального відділу поліції та підпорядкованих йому відділень провели лекції серед дітей.

 

Сьогодні, 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який щороку відзначає світова громадськість. 

Правоохоронці Центрального відділу поліції завітали у гості до вихованців дитячого реабілітаційного центру «Пілігрим», де провели із хлопцями та дівчатами лекцію на тему: як не стати жертвою злочину торгівлі людьми.  Діти у свою чергу намалювали малюнки на дану тематику.

Щоб не потрапити в тенета «торговців людьми», треба пам’ятати, що існує такий ризик, будь-які кроки до омріяного (працевлаштування, навчання, відпочинку тощо) потрібно робити в законний офіційний спосіб, добре знати свої права та обов’язки, завжди тримати в курсі своїх справ рідних, і не боятися розповісти про свою проблему.

Поліцейські закликають громадян бути пильними та ретельно перевіряти пропозиції роботи за кордоном.

•    Для легального працевлаштування звертайтеся до державних центрів зайнятості або фірм, які мають ліцензії Міністерства праці й соціальної політики України.

•    Пам’ятайте, що виїзд за кордон за туристичною візою, не дає права на працевлаштування. Залишаючись за кордоном після закінчення терміну дії візи, громадянин порушує міграційне законодавство.

•    Не користуйтеся послугами нелегальних посередників, які беруть на себе оформлення документів. Наслідком таких рішень можуть бути рабство, сексуальне насильство, трудова експлуатація, жебрацтво та втягнення у злочинну діяльність.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета